OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

22 stycznia 2023 r. – III Niedziela Zwykła

– W każdą niedzielę po Mszy św. wieczornej, przy Krzyżu Misyjnym modlimy się o zakończenie wojny na Ukrainie.

– W sobotę, 28 stycznia, po Mszy św. wieczornej odbędzie się Wieczór Uwielbienia, który poprowadzą Siostry Uczennice Boskiego Mistrza.

– W niedzielę 29 stycznia o godz. 9.30 odprawimy Mszę św. za śp. Emiliana Kamińskiego, aktora i założyciela Teatru Kamienica, wielkiego przyjaciela naszej parafii.

– Zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek „Wśród nocnej ciszy”, który rozpocznie się w naszym Sanktuarium w niedzielę, 29 stycznia, o godz. 17.00. Wystąpią: Alicja Gala – sopran, Adrian Gala – fortepian.

– Organizujemy dwudniową pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Łagiewnikach. Pielgrzymka będzie połączona z udziałem w wystawianym w Krakowie Misterium Męki Pańskiej. Termin pielgrzymki: 24, 25 marca (piątek-sobota). Nocleg na terenie Sanktuarium w Łagiewnikach. W planie również nawiedzenie krakowskiego Sanktuarium Jana Pawła II. Szczegółowe informacje w kiosku parafialnym.

– Poniżej przedstawiamy plan wizyt kolędowych na najbliższy tydzień. Wizyty rozpoczynamy o godz. 17:00. Mieszkańców wymienionych bloków prosimy o zabranie z zakrystii kartek informujących o wizycie kapłana i wywieszenie ich przy wejściu do bloku. W okresie wizyt duszpasterskich kancelaria parafialna czynna jest do godz. 17:00.