OGŁOSZENIA PARAFIALNE

I NIEDZIELA ADWENTU – 3 grudnia 2023 r.
 
– W każdą niedzielę po Mszy św. wieczornej modlimy się o zakończenie wojny na Ukrainie. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

– Roraty w naszym Sanktuarium codziennie, oprócz niedziel, o godz. 6.45.

– Rekolekcje adwentowe zaczną się za tydzień, w niedzielę 10 grudnia podczas każdej Mszy św. Poprowadzi je o. Adam Szustak OP. Szczegółowy plan rekolekcji podamy wkrótce.

– Również w przyszłą niedzielę, zgodnie z tradycją, będziemy zbierać dary na paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących w naszej parafii. Dary (głównie artykuły spożywcze) będzie można złożyć przed ołtarzem podczas każdej Mszy św. Bóg zapłać za pomoc!

– W czwartek, 7 grudnia o godz. 18.00, zostanie odprawiona Msza św. w intencji osób adorujących Najświętszy Sakrament w naszym Sanktuarium oraz o łaskę Nieba dla zmarłych z tej wspólnoty. Po Mszy św. spotkanie w sali św. Brata Alberta. Zapraszamy na spotkanie wszystkie osoby, które mogą poświęcić godzinę tygodniowo na adorację Najświętszego Sakramentu.

– W piątek, 8 grudnia, przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w naszym Sanktuarium o godz. 7.00, 12.00, 15.00 (z Koronką do Bożego Miłosierdzia) i 18.00. O godz. 12.00 rozpoczniemy Godzinę Łaski (w tym Msza św.).

– Jak już ogłaszaliśmy od 4 grudnia rozpoczynamy wizyty duszpasterskie w domach naszych Parafian. Do czasu zakończenia kolędy kancelaria parafialna czynna będzie we wtorki i piątki do godziny 17:00.

– Od dziś Panie z parafialnej Caritas rozprowadzają w przedsionku kościoła opłatki i świece na stół wigilijny.

– W kiosku parafialnym są do nabycia: karty świąteczne, kalendarze, ewangeliarze, prasa katolicka, książki, dewocjonalia. Zapraszamy.