NABOŻEŃSTWO DO ŚW. FAUSTYNY

UWAGA – ZMIANA GODZINY NABOŻEŃSTWA

Przypominamy, że specjalne nabożeństwo do św. Faustyny odprawiane będzie w każdy wtorek po Mszy św. wieczornej, około godziny 18:30.
Zapraszamy serdecznie wszystkich czcicieli św. siostry Faustyny i Bożego Miłosierdzia do naszego Sanktuarium, które mieści się w Warszawie przy ul. Żytniej 1, miejsca, do którego przyjął Ją sam Pan Jezus mówiąc: „Przyjmuję, Jesteś w sercu moim”. Tak rozpoczęło się życie zakonne Heleny Kowalskiej.

W Kaplicy Adoracji wystawione są cały czas relikwie św. Faustyny. Kościół z uwagi na całodzienną adorację otwarty jest od rana do wieczora. Można wstąpić na chwilę modlitwy w ciszy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem i relikwiami św. siostry Faustyny.

O godzinie 15:00 codziennie odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Natomiast w soboty i niedziele Koronka transmitowana jest na falach Radia Warszawa.

W piątki w Godzinę Miłosierdzia po Koronce do Miłosierdzia Bożego odprawiana jest Msza św. w intencjach, które odczytane zostały przed Koronką. Intencje, prośby oraz podziękowania za otrzymane łaski za przyczyną św. Faustyny można wrzucać do skrzyneczki, która znajduje się w Kaplicy Adoracji.