MODLITEWNA GRUPA WSPARCIA

Drodzy Parafianie… i nie tylko!

Po dłuższej przerwie spowodowanej różnymi kłopotami wracamy do naszej pięknej, parafialnej misji modlitewnej – do działalności Modlitewnej Grupy Wsparcia. Powstała ona kilka lat temu z inicjatywy osób świeckich, chcących służyć innym poprzez wsparcie modlitewne w trudnych dla nich chwilach.

Modlitwa wielu osób ma ogromną moc i siłę. Mogą oni wyprosić u Pana Boga dużo łask. Dlatego pragniemy kontynuować to piękne dzieło, gdyż zdajemy sobie sprawę, jak wielu z nas potrzebuje pomocy modlitewnej. Tak więc wznawiamy tę bezinteresowną, a jakże potrzebną pomoc.

Każdy, kto chciałby poprosić o modlitwę, będzie mógł wysłać swoje intencje SMS-em pod numer telefonu 697-977-772. Intencje te zostaną następnie przekazane tym, którzy konkretnego dnia w modlitwie polecać je będą Bogu. Swoje intencje może przesłać każdy, każdy może też dołączyć do grupy osób modlących się w intencjach zgłaszanych przez innych.

Bardzo się cieszę, że znowu połączy nas wspólna modlitwa. Łączność duchowa między nami jest również bardzo ważna! Mam nadzieję, że pod koniec stycznia spotkamy się, w gronie osób zaangażowanych w tę inicjatywę, na modlitwie w naszym Sanktuarium.

Już dziś dziękuję za modlitwę.
Szczęść Boże!
Ks. Krzysztof Stosur, proboszcz

 

 

***********************************************************************

 

Kolejne spotkanie Modlitewnej Grupy Wsparcia rozpocznie się w poniedziałek 18 listopada 2019 r. Mszą św. o godz. 18:00. Po Mszy św. o. Andrzej Zając, franciszkanin, spowiednik i kierownik duchowy, wygłosi konferencję na temat: „Jak każdą chwilę przemienić w modlitwę, byś zawsze czuł, że Bóg jest blisko ciebie?”. Po konferencji modlitewno-muzyczne uwielbienie

W poniedziałek 17 czerwca zapraszamy na ostatnie przed wakacjami spotkanie Modlitewnej Grupy Wsparcia. 

Spotkanie rozpoczniemy o godz. 18:00 od Mszy św., aby bezpośrednio po jej zakończeniu wsłuchać się w opowieść Sebastiana Kowalika – męża i taty – o poszukiwaniu ojcostwa. Będzie to głębokie, autentyczne, płynące z serca swiadectwo poszukiwania tego, co w życiu jest dla taty i syna najwazniejsze.

Wieczór zakończymy adoracją Jezusa Eucharystycznego. Uwielbienie poprowadzi zespół ewangelizacyjny Głos Światła

Przyjdź, czekamy na Ciebie 😀 

 

 

 

Kolejny raz Modlitewna Grupa Wsparcia zaprasza na Wieczór Uwielbienia w Sanktuarium Świętej Faustyny w Warszawie.
Tym razem, po Mszy Świętej o godz. 18.00, konferencje poprowadzi Rafał Porzeziński – mąż, dziennikarz radiowy i telewizyjny, ewangelizator, prowadzący program „Ocaleni”.
Po konferencji wspólnie z grupą ewangelizatorów muzycznych Głos Światła będziemy adorować Boga.

Przyjdź, powiedz o tym wydarzeniu bliskim 🙂