OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1 maja 2022 r.

Trzecia Niedziela Wielkanocna

 

1) Nabożeństwa majowe w naszym Sanktuarium – codziennie o godz. 17.30.

2) We wtorek, 3 maja, uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Tego dnia Msze św. w naszym Sanktuarium o godz.: 8.00, 9.30 i 18.00. Tego dnia kancelaria parafialna będzie nieczynna.

3) Najbliższy piątek, 6 maja, jest pierwszym piątkiem miesiąca. Spowiadamy podczas każdej Mszy św.

4) W sobotę, 7 maja, z racji pierwszej soboty miesiąca, po Mszy św. wieczornej odmówimy Różaniec.

5) Spotkanie bielanek odbędzie się w przyszłą niedzielę, 8 maja, o godz. 14.00 w sali św. Brata Alberta.

6) Przypominamy, że aż do zakończenia wojny w Ukrainie, w każdą niedzielę modlimy się o pokój przy naszym Krzyżu Misyjnym. Spotykamy się na modlitwie o godz. 20.30. Prosimy o przyniesienie ze sobą flag polskich i
ukraińskich.

7) Zapraszamy na projekcję filmu o objawieniach w Guadalupe – „Cud w Guadalupe”. Projekcja filmu dla naszej parafii odbędzie się w kinie Wisła w środę, 18 maja, o godz. 18.30. Koszt biletu – 15 zł. Zapisy w kiosku parafialnym do 8 maja.

 

 

W sobotę, przed Niedzielą Miłosierdzia, dotarła do nas bardzo smutna wiadomość… z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci śp. Marii Białobrzeskiej
Przez 10 lat pracowała w naszej kancelarii parafialnej. W swojej pracy była niezwykle rzetelna, sumienna, odpowiedzialna. Będzie nam Jej bardzo brakować. Prosimy wszystkich o modlitwę za śp. Panią Marię, aby dobry Bóg przyjął Ją do swego Królestwa.