OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 26 maja 2024 r. – Uroczystość Najświętszej Trójcy

1) W każdą niedzielę po Mszy św. wieczornej modlimy się o zakończenie wojny na Ukrainie.

2) Zapraszamy na nabożeństwo do św. Faustyny – w każdy wtorek po Mszy św. o godz. 18.00. 

3) Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30. 

4) Od soboty, 1 czerwca, rozpoczynamy nabożeństwa do Serca Pana Jezusa – codziennie przez cały czerwiec o godz. 17.30. 

5) W czwartek, 30 maja, obchodzimy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Tegoroczną procesję do czterech ołtarzy rozpoczniemy po Mszy św. o godz. 16.00 w kościele św. Augustyna przy ul. Nowolipki 18. Na Mszę św. do kościoła św. Augustyna wyruszymy z naszej świątyni o godz. 15.30. W naszym Sanktuarium Msze św. w Boże Ciało o godz. 8.00, 9.30 i 11.00.  

6) Dziś kończy się okres spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej. Przypominamy, że przykazania kościelne nakazują nam przynajmniej raz w roku przystąpić do sakramentu pokuty i przynajmniej raz w roku, w okresie wielkanocnym, przyjąć Komunię Świętą. 

7) W sobotę, 1 czerwca, po Mszy św. wieczornej Różaniec z rozważaniami w ramach I soboty miesiąca. 

8) Z okazji Dnia Matki zapraszamy dziś na koncert chóru polonijnego „Kraj rodzinny” z Baranowicz na Białorusi. Chór śpiewać będzie podczas Mszy św. o godz. 18.00, a po niej da specjalny koncert. 

9) Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę autokarową do Przasnysza-Pułtuska-Rostkowa, która odbędzie się w sobotę 15 czerwca, proszone są o kontakt z p. Ryszardem z kiosku parafialnego.

10) W kiosku parafialnym możemy za niewielką opłatą zakupić dekoracje do przystrojenia naszych okien i balkonów na uroczystość Najświętszego  Ciała i Krwi Chrystusa.